top of page

FIRMAST

Sirekar Hulgi OÜ

on hulgikaubandusega tegelev rahvusvaheline ettevõte. Meie põhitegevuseks on sukkpükste, sokkide, retuuside, aluspesu, kosmeetika,  öö- ja rannarõivaste import ning edasimüük. Meie kliendid on pakutavatele tootegruppidele spetsialiseerunud jaekaubandusketid, hulgimüüjad ja kauplused. Müüme tooteid ka Lätti, Leetu ja Sloveeniasse. Meil on ka esindused Leedus ja Lätis.

Oleme usaldusväärsed partnerid oma klientidele, mille kinnituseks on pikaajalised koostöösuhted, ainuõigus esindada hoolikalt välja valitud kaubamärke Baltimaades ning pidev turuosa ja tootevaliku laienemine. Kunagisest väikesest kahemehefirmast on tänu pühendunud tööle kujunenud edukas suurettevõte. Hoolime kogu südamest nii oma klientide kui ka töötajate heaolust ja mugavusest. Seepärast kaasajastame pidevalt oma tööprotsesse ja oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest.

Ettevõtte edukas kasv ja pea 20 aasta pikkune kogemus on toonud meie meeskonda 32 andekat inimest.

MEIE STRATEEGIA

Visioon

Aitame inimestel igas olukorras tunda ennast moodsalt ja mugavalt.

Missioon

Oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte – oleme ausad ja hoolivad oma töötajate ehk oma suurima väärtuse suhtes. 

Oleme usaldusväärne partner kõigile oma tarnijatele ja partneritele.

Töötame iga päev selle nimel, et pakkuda tipptasemel teenust, vastata meie klientide vajadustele ja luua nendega pikaajalisi koostöösuhteid. 

Oleme uuenduslikud – käime kaasas turu arenguga ning rakendame uusi tehnoloogilisi lahendusi.

Väärtused

Meie ettevõte juhindub oma tegevuses järgmistest põhiväärtustest.

Püsivad kliendisuhted – väärtustame häid suhteid klientidega ja tuleme kliendi soovidele vastu, et tagada pikaajaline ja usaldusväärne koostöö.

Jätkusuutlikkus – väärtustame jätkusuutlikku ja vastutustundlikku ettevõtlust.

Ausus ja vastutus meie partnerite ees –väärtustame läbipaistvust, mis tähendab, et oleme oma klientidega alati ausad, vahetud ja vastutame pakutavate toodete ja teenuste eest täies ulatuses.

Äri eesmärk ja selle saavutamine

Meie ärieesmärk on olla parim tekstiilitoodete tarnija Eestis ja kogu Euroopas. Eesmärgi saavutamiseks otsime pidevalt uusi kliente ja pakume senistele klientidele enam erilaadseid tooteid, mis ühtlasi tähendab meie ettevõtte kasumlikkuse kasvu ja võimalust luua rohkem töökohti.

Creditinfo_meilijalus_2022_1A_ENG.png
Creditinfo_mark_2022_ENG_1.png
LOGOD_edited.png
bottom of page