top of page

TOOTED

Pakume tuntud Itaalia ja Hispaania brändide tooteid. Meie paljude heade koostööpartnerite hulka kuuluvad sellised rahvusvahelised brändid nagu Bellissima, Pompea, Polzela, Jadea, MIMI, CDV, FILA, CAT, Diadora, Slazenger.

 

Meie tootevalikusse kuuluvad: sukkpüksid, sukad, põlvikud, sokid, retuusid, aluspesu, 

öörõivad, rannarõivad, spordirõivad, aluspesu ja sukkpüksid tulevastele emadele, dekoratiiv- ja hoolduskosmeetika.

MEIE KAUBAMÄRGID

pompea logo.png
bellissima new logo.png
logo dim_edited.png
2.png
CAT flag.jpg
Slazenger logo with text.png
FILA JP.JPG
diadora pdf.png

KONKURENTSIEELISED

Meie peamiseks konkurentsieeliseks on lai tootevalik, kõrge kvaliteediga tooted ja konkurentsivõimelised hinnad. Väärtustame oma kliente ja soovime pakkuda tooteid vastavalt nende vajadustele. 

Oleme esindatud kõigis kolmes Balti riigis ja seega suudame pakkuda soodsamaid ostuhindu kui konkurendid. See lubab meil olemasolevatele ja uutele klientidele võimaldada oluliselt paremaid koostöötingimusi.

Meil on Baltikumis ainuõigus esindada selliseid brände nagu Bellissima, Pompea, Jadea ning C.D.V.

Meie esindatud brändide tooted jõuavad alati õigeaegselt kauplustesse, kuna kasutame tellimuste komplekteerimisel uusimat tarkvara.

Otsime alati uusi lahendusi, mis võimaldavad meil oma tööd tõhusamaks muuta, et jätkuvalt tagada meie toodete, teenuste ja töötajate väga hea maine klientide ja tarnijate seas.

VÕTMEKLIENDID EESTIS

Meie võtmekliendid Eestis on Coop Eesti (Coop Maksimarket, Coop Konsum), Rimi Eesti Food AS, Maxima Eesti OÜ, SELVER AS, AS Prisma Peremarket, OG Elektra AS, ABC Supermarkets AS (Comarket), OG Elektra AS.

Creditinfo_meilijalus_2022_1A_ENG.png
gasellfirma-2.png
LOGOD_edited.png
bottom of page